Produkty

Coprinus

Coprinus comatus

Coprinus-obal Houby Hawlik
Cena: 24 € s DPH

Coprinus sa v slovenčine nazýva hnojník obyčajný. Okrem toho, že sa cení v gastronómii, zároveň zaujal pevné miesto v európskej mykoterapii aj v tradičnej čínskej medicíne. Bolo preukázané, že obsahuje značné množstvo vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov, a to dokonca v neobvykle vyváženom stave. Okrem toho je pri ňom ešte významná vysoká koncentrácia bielkovín i skutočnosť, že coprinus obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré človek potrebuje.

Coprinus: Kapsuly obsahujúce extrakt + prášek

Naše produkty obsahujú extrakt a prášok z celých húb. Spájajú tak polysacharidy v prírodnej forme (obsiahnuté v extrakte) s čistým hubovým práškom takisto v prírodnom stave.

Prášok: Pre naše produkty obsahujúce agaricus sa huby pestujú v prirodzenom a čistom prostredí, potom sa šetrným spôsobom sušia a až tak sa celé plodnice rozomelú na veľmi jemný prášok. Posledná spomínaná fáza prípravy sa nazýva „shellbroken“, čo je špeciálny postup mletia na veľmi jemno, čím sa výrazne zvýši využiteľnosť účinných látok obsiahnutých v hube v jej prirodzenom stave. Vždy sa melú celé plodnice huby.

Extrakt: pre získanie extraktu z huby coprinus sa pomocou patentovaného extrakčného postupu, známeho z tradičnej čínskej medicíny, rozpustia polysacharidy a ďalšie účinné látky z chitínového „panciera“ celej huby. Ľudské telo ich potom dokáže oveľa lepšie zužitkovať.

Kapsuly obsahujúce extrakt + prášok sú vhodné na optimálneudržanie či znovunastolenie vitality a harmónie organizmu.

Zloženie v jednej rastlinnej kapsule:
210 mg extraktu z huby coprinus
100 mg prášku z huby coprinus
50 mg aceroly (prírodný zdroj vitamínu C – zlepšuje absorpciu účinných látok medicinálnych húb ľudským organizmom)

Dávkovanie:
2x denne 2 kapsuly (nalačno, zapiť dostatočným množstvom vody či slabého čaju)

Upozornenie:
Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace matky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Informácie zverejnené na tejto webovej stránke sú poskytované len na informačné účely a nie sú určené na nahradenie rád kvalifikovaného lekára. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom.

Informácie pre odborníkov