Produkty

Cordyceps

Cordyceps sinensis

Cordyceps-obal Houby Hawlik
Cena: 24 € s DPH

Vo svojej vlasti, tibetskej vysočine, je cordyceps čínsky už dlho obľúbený – nakoniec nielen u človeka, ale aj u zvierat. Pastieri jakov na tibetskej vysočine kedysi rozpoznali u svojich oviec, ktoré bežne spásali s trávou i drobulinké hubky cordycepsu, jeho veľký potenciál. Tieto ovce sa vyznačovali pozoruhodnou odolnosťou, dlhšou priemernou dĺžkou života aj vyššou plodnosťou. Odtiaľ viedla cesta cordycepsu k ľuďom – k obľúbenému toniku a afrodiziaku.

Cordyceps: Kapsuly obsahujúce extrakt + prášek

Pretože je cordyceps v origináli takmer nezaplatiteľný (1 kilogram stojí v súčasnosti okolo 30 000,– €), pestuje sa namiesto toho na celom svete jeho mycélium. Na pestovanie sa nepoužíva ani drevo, ani slama, ale prirodzený živný roztok. Takto sa získa absolútne čistá a vysoko efektívna hubová surovina, ktorá sa nazýva CS-4. Vedecké štúdie ukázali, že chemické zloženie CS-4 sa natoľko zhoduje so zložením tradičného osvedčeného cordycepsu ako huby, že toto CS-4 možno označovať ako cordyceps.

Štandardizácia sa vykonáva, ako pri všetkých našich hubových extraktov, na polysacharidy a zaručuje stálu vysokú kvalitu produktu.

Z prísne kontrolovanej pestiarne so zárukou kvality!

Kapsuly obsahujúce extrakt + prášok sú vhodné na optimálneudržanie či znovunastolenie vitality a harmónie organizmu.

Zloženie v jednej rastlinnej kapsule:
250 mg extraktu z huby cordyceps
150 mg prášku z huby cordiceps
40 mg aceroly (prírodný zdroj vitamínu C – zlepšuje absorpciu účinných látok medicinálnych húb ľudským organizmom)

Dávkovanie:
2x denne 2 kapsuly (nalačno, zapiť dostatočným množstvom vody či slabého čaju)

Upozornenie:
Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace matky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Informácie zverejnené na tejto webovej stránke sú poskytované len na informačné účely a nie sú určené na nahradenie rád kvalifikovaného lekára. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom.

Informácie pre odborníkov