Produkty

Hericium

Hericium erinaceus

Hericium-obal Houby Hawlik
Cena: 24 € s DPH

Hericium je so svojimi 32 doloženými aromatickými látkami delikatesou pre rozmaznané jazýčky, ktoré poteší exotická kombinácia aróm morských plodov, citrónu a kokosu. Okrem toho sa táto huba nápadného vzhľadu cení pre svoje medicinálne účinky. Lekári v tradičnej čínskej medicíne si vážia hlavne schopnosti hericia harmonizovať telesné i psychické procesy.

Hericium: Kapsuly obsahujúce extrakt + prášek

Naše produkty obsahujú extrakt a prášok z celých húb. Spájajú tak polysacharidy v prírodnej forme (obsiahnuté v extrakte) s čistým hubovým práškom takisto v prírodnom stave.

Prášok: Pre naše produkty obsahujúce hericium sa huby pestujú v prirodzenom a čistom prostredí, potom sa šetrným spôsobom sušia a až potom sa celé plodnice rozomelú na veľmi jemný prášok. Posledná spomínaná fáza prípravy sa nazýva „shellbroken“, čo je špeciálny postup mletia na veľmi jemno, čím sa výrazne zvýši využiteľnosť účinných látok obsiahnutých v hube v jej prirodzenom stave. Vždy sa melú celé plodnice huby.

Extrakt: pre získanie extraktu z huby hericium sa pomocou patentovaného extrakčného postupu, známeho z tradičnej čínskej medicíny, rozpustia polysacharidy a ďalšie účinné látky z chitínového „panciera“ celej huby. Ľudské telo ich potom dokáže oveľa lepšie zužitkovať.

Kapsuly obsahujúce extrakt + prášok sú vhodné na optimálneudržanie či znovunastolenie vitality a harmónie organizmu.

Zloženie v jednej rastlinnej kapsule:
250 mg extraktu z huby hericium
150 mg prášku z huby hericium
30 mg aceroly (prírodný zdroj vitamínu C – zlepšuje absorpciu účinných látok medicinálnych húb ľudským organizmom)

Dávkovanie:
2x denne 2 kapsuly (nalačno, zapiť dostatočným množstvom vody či slabého čaju)

Upozornenie:
Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace matky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Informácie zverejnené na tejto webovej stránke sú poskytované len na informačné účely a nie sú určené na nahradenie rád kvalifikovaného lekára. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom.

Informácie pre odborníkov