Produkty

Maitake

Grifola frondosa

Maitake-obal Houby Hawlik
Cena: 24 € s DPH

Maitake, po slovensky nazývaná trsovnica lupeňovitá, je už niekoľko storočí v Ázii veľmi vážená, pretože jej potenciál blahodarných účinkov pre ľudské telo je obrovský. Maitake obsahuje celý rad medicinálnych látok, hlavne je pozoruhodný jej vysoký obsah ergosterolu, čo je predstupeň vitamínu D. Maitake vďaka svojim účinkom dokáže harmonizovať metabolizmus človeka.

Maitake: Kapsuly obsahujúce extrakt + prášek

Naše produkty obsahujú extrakt a prášok z celých húb. Spájajú tak polysacharidy v prírodnej forme (obsiahnuté v extrakte) s čistým hubovým práškom takisto v prírodnom stave.

Prášok: Pre naše produkty obsahujúce maitake sa huby pestujú v prirodzenom a čistom prostredí, potom sa šetrným spôsobom sušia a až tak sa celé plodnice rozomelú na veľmi jemný prášok. Posledná spomínaná fáza prípravy sa nazýva „shellbroken“, čo je špeciálny postup mletia na veľmi jemno, čím sa výrazne zvýši využiteľnosť účinných látok obsiahnutých v hube v jej prirodzenom stave. Vždy sa melú celé plodnice huby.

Extrakt: pre získanie extraktu z huby maitake sa pomocou patentovaného extrakčného postupu, známeho z tradičnej čínskej medicíny, rozpustia polysacharidy a ďalšie účinné látky z chitínového „panciera“ celej huby. Ľudské telo ich potom dokáže oveľa lepšie zužitkovať.

Kapsuly obsahujúce extrakt + prášok sú vhodné na optimálneudržanie či znovunastolenie vitality a harmónie organizmu.

Zloženie v jednej rastlinnej kapsuly:
250 mg extraktu z huby maitake
150 mg prášku z huby maitake
30 mg aceroly (prírodný zdroj vitamínu C – zlepšuje absorpciu účinných látok medicinálnych húb ľudským organizmom)

Dávkovanie:
2x denne 2 kapsuly (nalačno, zapiť dostatočným množstvom vody či slabého čaju)

Upozornenie:
Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace matky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Informácie zverejnené na tejto webovej stránke sú poskytované len na informačné účely a nie sú určené na nahradenie rád kvalifikovaného lekára. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom.

Informácie pre odborníkov