Produkty

Polyporus

Grifola umbellata

Polyporus-obal Houby Hawlik
Cena: 24 € s DPH

Polyporus čiže trúdnik klobúčkatý je relatívne neznáma jedlá huba, ktorú si však v Ázii odnepamäti vysoko cenia, pretože obsahuje veľmi účinné medicinálne látky. Analýzy ukázali, že Polyporus vďačí za svoje blahodárne účinky hlavne polyporusteronom A a B. Obsahuje značné množstvo vápnika, draslíka, železa, ale len veľmi málo sodíka. Boli zistené aj stopové prvky ako mangán, zinok a meď.

Polyporus: Kapsuly obsahujúce extrakt + prášek

Naše produkty obsahujú extrakt a prášok z celých húb. Spájajú tak polysacharidy v prírodnej forme (obsiahnuté v extrakte) s čistým hubovým práškom takisto v prírodnom stave.
Prášok: Pre naše produkty obsahujúce polyporus sa huby pestujú v prirodzenom a čistom prostredí, potom sa šetrným spôsobom sušia a potom sa celé plodnice rozomelú na veľmi jemný prášok. Posledná spomínaná fáza prípravy sa nazýva „shellbroken“, čo je špeciálny postup mletia na veľmi jemno, čím sa výrazne zvýši využiteľnosť účinných látok obsiahnutých v hube v jej prirodzenom stave. Vždy sa melú celé plodnice huby.

Extrakt: pre získanie extraktu z huby polyporus sa pomocou patentovaného extrakčného postupu, známeho z tradičnej čínskej medicíny, rozpustia polysacharidy a ďalšie účinné látky z chitínového „panciera“ celej huby. Ľudské telo ich potom dokáže oveľa lepšie zužitkovať.

Kapsuly obsahujúce extrakt + prášok sú vhodné na optimálneudržanie či znovunastolenie vitality a harmónie organizmu.

Zloženie v jednej rastlinnej kapsule:
250 mg extraktu z huby polyporus
100 mg prášku z huby polyporus
50 mg aceroly (prírodný zdroj vitamínu C – zlepšuje absorpciu účinných látok medicinálnych húb ľudským organizmom)

Dávkovanie:
2x denne 2 kapsuly (nalačno, zapiť dostatočným množstvom vody či slabého čaju)

Upozornenie:
Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace matky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Informácie zverejnené na tejto webovej stránke sú poskytované len na informačné účely a nie sú určené na nahradenie rád kvalifikovaného lekára. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom.

Informácie pre odborníkov