Produkty

Reishi

Ganoderma lucidum

Reishi-obal Houby Hawlik
Cena: 24 € s DPH

K žiadnej inej medicinálnej hube sa neviaže toľko povestí a legiend ako k reishi. „Huba nesmrteľnosti“, ako ju Číňania nazývajú, sa používa v ázijskom liečiteľstve už celé tisícročia a teší sa veľkej vážnosti. Obsahuje obrovské množstvo bioaktívnych substancií, ktorých pozitívny efekt na ľudské zdravie bol vedecky doložený. Do popredia vedeckého záujmu sa dnes dostali hlavne polysacharidy a antioxidanty, ktoré sa v reishi vyskytujú vo vysokej koncentrácii.

Reishi: Kapsuly obsahujúce extrakt + prášek

Naše produkty obsahujú extrakt a prášok z celých húb. Spájajú tak polysacharidy v prírodnej forme (obsiahnuté v extrakte) s čistým hubovým práškom takisto v prírodnom stave.

Prášok: Pre naše produkty obsahujúce reishi sa huby pestujú v prirodzenom a čistom prostredí, potom sa šetrným spôsobom sušia a až tak sa celé plodnice rozomelú na veľmi jemný prášok. Posledná spomínaná fáza prípravy sa nazýva „shellbroken“, čo je špeciálny postup mletia na veľmi jemno, čím sa výrazne zvýši využiteľnosť účinných látok obsiahnutých v hube v jej prirodzenom stave. Vždy sa melú celé plodnice huby.

Extrakt: pre získanie extraktu z huby reishi sa pomocou patentovaného extrakčného postupu, známeho z tradičnej čínskej medicíny, rozpustia polysacharidy a ďalšie účinné látky z chitínového „panciera“ celej huby. Ľudské telo ich potom dokáže oveľa lepšie zužitkovať.

Kapsuly obsahujúce extrakt + prášok sú vhodné na optimálneudržanie či znovunastolenie vitality a harmónie organizmu.

Zloženie v jednej rastlinnej kapsule:
250 mg extraktu z huby reishi
150 mg prášku z huby reishi
30 mg aceroly (prírodný zdroj vitamínu C – zlepšuje absorpciu účinných látok medicinálnych húb ľudským organizmom)

Dávkovanie:
2x denne 2 kapsuly (nalačno, zapiť dostatočným množstvom vody či slabého čaju)

Upozornenie:
Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace matky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Informácie zverejnené na tejto webovej stránke sú poskytované len na informačné účely a nie sú určené na nahradenie rád kvalifikovaného lekára. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom.

Informácie pre odborníkov